Foksy Suņu frizētava Pļavniekos

Suņu griešana Pļavniekos

+371 25953250

Katrs mīlulis pelna pareizu aprūpi. Mēs piedāvājam jums pilnu pakalpojumu klāstu jūsu mīluļu skaistumam un veselībai. Mēs uzņemsimies jūsu suņa griezumu un veiksim to saskaņā ar visiem suņu gruminga standartiem.

Подстричь собаку в Риге, Плявниеках

Aļona Pudova

PAR MUMS

Aļona Pudova ir sertificēta suņu skaistumkopšanas speciāliste ar vairāk nekā 3 gadu pieredzi darbā. Viņa specializējas suņu griezumā Pļavniekos un ar vieglumu atradīs pieeju jebkuram suņu astiņam. Viņas mīlestība pret dzīvniekiem izpaužas rūpīgā un uzmanīgā attieksmē pret viņiem griezšanas un kopšanas laikā. Aļona uzskata, ka katrs suns pelna īpašu uzmanību un rūpes, tāpēc viņa pievērš nozīmi pat vismazākajām detaļām.

Mūsu priekšrocības

Augsts meistarības līmenis

Mums ir profesionāla izglītība, pabeidzot suņu gruminga kursus cienījamā skolā ar daudzu gadu pieredzi. Turklāt pastāvīgi pilnveidojam savas prasmes un sekot līdzi jaunākajiem tendencēm mājdzīvnieku kopšanas nozarē.

Profesionālā kosmētika

Mēs lepojamies ar to, ka izmantojam tikai profesionālās kosmētikas produktus, kas ražoti Lielbritānija Tas nodrošina augstu aprūpes kvalitāti jūsu mājdzīvniekiem un nodrošina procedūru drošību un efektivitāti. Mūsu produktu izvēle atspoguļo mūsu centienus nodrošināt labākos pakalpojumus un rūpes par dzīvnieku veselību un labklājību.

Ērta atrašanās vieta

Mēs atrodamies ērtā vietā tieši Pļavniekos, nodrošinot vieglu piekļuvi mūsu klientiem. Turklāt mums pieejamā bezmaksas autostāvvieta, lai jūsu apmeklējums būtu vēl ērtāks un bezrūpīgāks. Mūsu draudzīgā un pieredzējušā komanda vienmēr ir gatava sagaidīt jūs un jūsu mājdzīvniekus ar siltumu un profesionālismu.

Tīri instrumenti

Mūsu gruminga salonā vienmēr tiek ievērots augsts higiēnas standarts, un mēs garantējam tikai tīru instrumentu izmantošanu un visu nepieciešamo inventāru jūsu mājdzīvnieka profesionālai apstrādei. Mēs īpašu uzmanību veltām aprīkojuma dezinfekcijai un kopšanai, lai nodrošinātu jūsu mīluli drošību un komfortu, apmeklējot mūsu salonu.

Novērtējiet mūs

Mūsu pakalpojumu komplekss

Mūsu grūminga salons Pļavniekos piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus jūsu mīlulim, iekļaujot griezumu, mazgāšanu, aprūpi vilnam un ādu, lai jūsu pūkainajam būtu lieliski izskats un sajūta.

SPA procedūras

Mūsu suņu griezējsalonā tiek piedāvāts pilns pakalpojumu klāsts jūsu mājdzīvniekam, iekļaujot mazgāšanu, žāvēšanu, skūšanu matu spraudņiem un blusu šampūnu. Mēs cenšamies ne tikai padarīt jūsu mājdzīvnieku skaistu, bet arī nodrošināt tam veselību un komfortu, piedāvājot individuālu pieeju un profesionālu aprūpi.

Kompleksais grūmings.

Grumings - tas nav tikai jūsu mājdzīvnieka apgriešana, tas ir pilns procedūru komplekss, kura mērķis ir rūpes un jūsu dzīvnieka veselības un skaistuma uzturēšana.

Apmatojuma kopšana

Apmatojuma kopšana ietver standarta procedūras - mazgāšanu, žāvēšanu, ķemmēšanu. Bet katrā no šiem punktiem ir daudz noslēpumu, ko ir vērts zināt. Alena precīzi atceras visus nianses, no kurām veidojas pareiza aprūpe un visaptveroša uzmanība pret suņa apmatojumu.

Trimming

"Trimming" būtībā ir cietmatiņu suņu - terjeru, šnaucera un citu šo šķirņu - apmatojuma kārtošana. Šo šķirņu suņi tika izvēlēti medībām, un viņu vilna pielāgojās aizsardzībai pret krūmiem, ķemmēm un dzīvnieku zobiem. Tā ir cietā un blīva. Tomēr šādas selekcijas rezultātā šīs suņu šķirnes pārstāja mirt.

Klientu atsauksmes

Priecīgas sejas

Šeit ir, ko saka mūsu klienti. Мēs vienmēr priecājamies dzirdēt jebkādas atsauksmes.

Aļona, zelta rokas meistare! Tagad mēs esam jūsu pastāvīgie klienti.

Anastasija Čerņavska

Akira pēc griezuma tiešām izplaukās! Nav iespējams pārstāt iemīlēties!

Karina Mihejeva

Ātri, kvalitatīvi un par labu cenu! Noteikti iesaku! ✨️

Amanda Volosina

Reģistrēties uz griezumu

Mēs aicinām jūs uz ekskluzīvām mājdzīvnieku kopšanas procedūrām jūsu mīļotajam mājdzīvniekam! Izbaudiet individuālu pieeju un augstu pakalpojumu kvalitāti no mūsu pieredzējušajiem speciālistiem. Reģistrējieties jau šodien un sniedziet savam mīlulim labāko!

Scroll to Top