Grumera pakalpojumi

Grumings

Gruming procesi, kā kopšanas procedūras dzīvniekiem, apvieno higiēnas un estētiskus pasākumus, kuri paredzēti, lai greznotu un rūpētos par mājdzīvnieku apmatojumu, ādu, nagiem un citiem ārējās izskata aspektiem.

Salons vai mājas apstākļi?

Mājdzīvniekiem nepieciešama aprūpe, par to zina visi īpašnieki. Tomēr daudzi uzskata, ka procedūras var veikt mājas apstākļos, neizmantojot profesionālu grūmētāju pakalpojumus. Tāds pieejas veids ir pilnīgi pamatots, ja suņa vai kaķa īpašniekam ir nepieciešamās prasmes. Bieži vien neveiksmīgi pasākumi pret dzīvniekiem izraisa konfliktus starp īpašniekiem un mājdzīvniekiem.

SPA procedūras

Mūsu suņu griezējsalonā tiek piedāvāts pilns pakalpojumu klāsts jūsu mājdzīvniekam, iekļaujot mazgāšanu, žāvēšanu, skūšanu matu spraudņiem un blusu šampūnu. Mēs cenšamies ne tikai padarīt jūsu mājdzīvnieku skaistu, bet arī nodrošināt tam veselību un komfortu, piedāvājot individuālu pieeju un profesionālu aprūpi.

Kompleksais grūmings.

Grumings - tas nav tikai jūsu mājdzīvnieka apgriešana, tas ir pilns procedūru komplekss, kura mērķis ir rūpes un jūsu dzīvnieka veselības un skaistuma uzturēšana.

Apmatojuma kopšana

Apmatojuma kopšana ietver standarta procedūras - mazgāšanu, žāvēšanu, ķemmēšanu. Bet katrā no šiem punktiem ir daudz noslēpumu, ko ir vērts zināt. Alena precīzi atceras visus nianses, no kurām veidojas pareiza aprūpe un visaptveroša uzmanība pret suņa apmatojumu.

Trimming

"Trimming" būtībā ir cietmatiņu suņu - terjeru, šnaucera un citu šo šķirņu - apmatojuma kārtošana. Šo šķirņu suņi tika izvēlēti medībām, un viņu vilna pielāgojās aizsardzībai pret krūmiem, ķemmēm un dzīvnieku zobiem. Tā ir cietā un blīva. Tomēr šādas selekcijas rezultātā šīs suņu šķirnes pārstāja mirt.

Gruminga cenas

Suņū mazgāšana

no 20
  •  

Kompleksais grūmings.

no 25
  •  

Ekspress liņka

no 25
  •  

Ierakstieties uz suņu frizētavu

FAQs

Musu salons atrodas Pļavniekos. Adrese: Riga, Pļavnieku iela 6 -32 salons Foksy Suņu frīzetava.

Kompleksa higiēnas procedūra ar vannas mazgāšanu. Kompleksa pakalpojumi: mazgāšana, žāvēšana, griezšana, nagu apgriešana, acu tīrīšana un parfimēšana. Higiēna: nagu kopšana, ķermeņa smarža, auss galu tīrīšana (bez mazgāšanas un griezšanas), nagu apgriešana. Higiēna ar mazgāšanu: mazgāšana, žāvēšana (bez ķemmēšanas), nagu kopšana, ķermeņa smarža, ausu galu tīrīšana (bez griezšanas).

Mūsu cenas sakas no 25 eur. Tikai pēc mazgāšanas salonā tiek veikta griezšana. Atkarībā no šķirnes, griezšanas cena sākas no 25 eiro.

SPA – tas ir vitamīnu maska bieziem matiem – 20 eiro. Tas uzlabo matu struktūru. SPA pakalpojums ir īpašas maskas uzklāšana uz matiem līdz to uzsūkšanai. Maskas uzlabo matu struktūru, bagātina matus ar vitamīniem, kas pozitīvi ietekmē to izskatu.

Vizuāli slimības pazīmes: Ja klientam ir acīmredzamas slimības pazīmes, kas var būt infekciozas vai citādi nevēlamas, frizierim ir jāaizsargā gan sevi, gan citas klientus, noraidot griezumu šajā situācijā. Mūsu darbā mēs vadāmies pēc Latvijas Nacionālā standarta, sniedzot grūmejas pakalpojumus. Mēs nevaram veikt veterināro pārbaudi dzīvniekiem, tāpēc mēs strādājam tikai ar veseliem dzīvniekiem un prasām apliecinājumus no pazīstamām veterinārajām klīnikām gadījumā, ja radušies šaubas.

Profesionālie grūminga pakalpojumi ietver fizisku iedarbību uz mājdzīvnieku (mazgāšana, griezšana), tāpēc pēc nopietnām traumām mēs varam atteikties no procedūrām. Ja suns ir tēcējumā un pēc tam sekos nākamais klients, tad grūmejas procedūras netiks veiktas.

Scroll to Top