Par mums

Подстричь собаку в Риге, Плявниеках

FOKSY — grūmēšana kā māksla

Mājdzīvnieki vienmēr piesaista uzmanību, īpaši labi aprūpēti mīluļi ar gludu apmatu un stilīgu griezumu. Viņu izskats atgādina vērtīgu mākslas darbu, izraisot apbrīnu apkārtējo vidū. Pateicoties ārējās izskata kopšanas procedūrām, mūsu četrkājaino draugu apmatojums kļūst par patiesu šedevru, uzsvērojot katra kaķu un suņu šķirnes unikālās īpašības un personību.

Nedaudz vēstures

Maz zināms, bet grūminš sākas Francijā. Lūdovika XVI laikmetā karaliskais pudelis tika oficiāli atzīts par dvēseles suni pie Lūdovika XVI karaļa dvora. Tajā laikā pudeli tika griezti lūšu stilā, jo tie tika izmantoti kā medību suņi saviem īpašniekiem. Lai tuvinātos aristokrātijai, pilsētas iedzīvotāji un buržuāzija sāka audzināt šīs karaliskās šķirnes suņus, sekojot populārai frizūras tradīcijai un rūpējoties par savu mīluļu apmatu ar īpašu uzmanību.

Par gruming-salonu

"FOKSY" profesionālie grūmeri sniedz tikai augstākās klases pakalpojumus! Jūs varat būt droši, ka jūsu mīlulim tiks nodrošināta individuāla pieeja, un tiks piedāvātas visaptverošas un patīkamas procedūras, ņemot vērā tā šķirni un apmatu stāvokli.

Aļona Pudova профессиональный грумер

Aļona Pudova

Grūmeris

Aļona ir profesionāla grūmētāja ar vairāk nekā 3 gadu pieredzi. Viņa spēj atrast pieeju jebkuram astiņam.

Ierakstieties uz griezšanu.

Scroll to Top